Wake Up/ Rudina Dembacaj flet për herë të parë për divorcin dhe si po e përjeton ajo dhe e bija

Rudina Dembacaj e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up” në Top Channel rrëfeu për herë të parë se si po përjeton vështirësitë e divorc

FILE INFORMATION
Name Wake Up/ Rudina Dembacaj flet për herë të parë për divorcin dhe si po e përjeton ajo dhe e bija
Channel
Top Channel Albania
Views 275,669
Like 911
DisLike 288
Duration 13:26 Min
Uploaded On 13 November 2019
Tags: Wake Up Rudina Dembacaj flet pr her t par pr divorcin dhe si po e prjeton ajo dhe e bija