Shehi: Nëse dështojmë me negociatat, Rama duhet të lidhë atletet e bardha dhe të ikë

#rtvora #oranews Nëse Shqipëria dështon të marrë një PO për negociatat ditën e nesërme, ish-deputeti Dashamir Shehi i ftuar në RTV Ora tho

FILE INFORMATION
Name Shehi: Nëse dështojmë me negociatat, Rama duhet të lidhë atletet e bardha dhe të ikë
Channel
Ora News Emisione
Views 14,084
Like 61
DisLike 28
Duration 19:23 Min
Uploaded On 17 October 2019
Tags: Shehi Nse dshtojm me negociatat Rama duhet t lidh atletet e bardha dhe t ik