Ora News - Negociatat, eurodeputetja: BE do e hapë dritën jeshile, por se di kur

#rtvora #oranews Nëse Shqipëria dhe vendet e tjera të Ballkanit nuk përmbushin reformat dhe niveli i demokracisë nuk kap ato të vendeve të unio

FILE INFORMATION
Name Ora News - Negociatat, eurodeputetja: BE do e hapë dritën jeshile, por se di kur
Channel
Ora News Lajme
Views 544
Like 5
DisLike 1
Duration 01:49 Min
Uploaded On 04 November 2019
Tags: Ora News Negociatat eurodeputetja BE do e hap dritn jeshile por se di kur